امروز: جمعه 16 خرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

حضور کارمند واحد تبریز در اردوی انتخابی تیم ملی والیبال دانشجویان کشور

تاریخ خبر: یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 10:58
تعداد بازدید: 289
حسین گنجی‌فر مربی بین‌المللی والیبال و کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در اردوی انتخابی تیم ملی والیبال دانشجویان کشور که  به منظور تشکیل تیم ملی برای شرکت در مسابقات بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان برگزار می‌شود، دعوت و در این اردو حضور یافت.

 

 

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، نخستین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال دانشجویان به منظور شرکت در بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان به مدت 2 روز با حضور دانشجویان منتخب دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و با میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

بر اساس قوانین و مقررات اعلام شده (FISU) فدراسیون جهانی دانشجویان تنها دانشجویان متولد 11 دی 1367 به بعد حق شرکت در مسابقات را دارند و دانشجویان شرکت کننده می‌بایست کارت دانشجویی معتبر و معرفی نامه معتبر از دانشگاه مربوطه را به همراه داشته باشند.

به گفته دکتر نصیرزاده مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام‌نور نخستین دوره اردو از صبح روز پنج‌شنبه 21 لغایت 22 اردیبهشت با حضور 80 نفر در سالن شماره یک دانشگاه تهران برگزار شد و فرهاد نفرزاده، سرمربی و امیرحسین منظمی و حسین گنجی فر به عنوان مربی در این اردو حضور داشتند.

تیم والیبال دانشجویان ایران در رقابتهای یونیورسیاد در گروه چهارم با تیم‌های آرژانتین، سوئیس، کانادا، امارات و قبرس هم‌گروه می‌باشد.

بیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان 28 مرداد لغایت 8 شهریور سال جاری در چین تایپه برگزار می‌شود.