امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

دکتر انگجی: آستانه تحمل خود را در قبال ارباب رجوع بالا ببرید

تاریخ خبر: یکشنبه 25 تیر 1396 - 12:53
تعداد بازدید: 149
رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در جمع پرسنل دانشکده های فنی 1 و 2 دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: آستانه تحمل خود را در قبال ارباب رجوع که غالباً ازدانشجویان هستند بالا ببرید.

 به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، دکتر سیدجواد انگجی با توجه به کمبود دانشجو به لحاظ وضع اهرم جمعیتی و تأسیس و گسترش بی رویه دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور و حاکم شدن فضای رقابتی دانشگاه ها افزود: در چنین فضایی، جذب و حفظ دانشجویان با ارائه خدمات با کیفیت و درک و توجه به نیازها و انتظارات معقول آنها امکان پذیر است.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: علیرغم کاهش آمار دانشجو، درک بالای دانشگاهیان و مدیریت هزینه ها باعث شد تا در واحد تبریز و دیگر واحدهای دانشگاهی استان به جز چند واحد مشکل حاد مالی نداشته باشیم.

وی بیان کرد: دو سال پیش که بنده تازه منصوب شده بودم در بدو کار وضعیت مالی واحد تبریز طوری بود که مجبور شدیم دو میلیارد تومان از مرکز خسروشاه وام بگیریم. اما الان نه تنها واحد تبریز مشکل مالی نداشته بلکه دیگر واحدهای دانشگاهی نیز پشتیبانی می کند.

انگجی افزود: علی رغم افزایش حقوق و دستمزد کارکنان و اعضای هیأت علمی و گرانی خدمات و ... توانستیم با انضباط مالی و همراهی پرسنل، هرینه های جاری خود را از سیر صعودی به نزولی مبدل کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به اهمیت نظر دانشگاهیان اشاره کرد و گفت: اطلاعات مدیران با اطلاعات کارکنان کامل می‌شود بنابراین باید حرف بدنه دانشگاه را شنید و به آن توجه کرد.

در این نشست کارمندان به ارائه نظرات خود درباره مسائل صنفی و امور دانشگاه پرداختند و از سوی رئیس و معاونت اداری و مالی و مدیر کل اداری این دانشگاه به آنها پاسخ داده شد.

نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با پرسنل دانشکده های فنی یک و 2 دانشگاه آزاد اسلامی تبریز به همت معاونت اداری و مالی این دانشگاه عصر روز شنبه 24 تیر در سالن شمس برگزار شد.