امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

انگجی: در مصاحبه دکتری تخصصی عدالت رعایت شود

تاریخ خبر: دوشنبه 2 مرداد 1396 - 13:37
تعداد بازدید: 153
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در «جلسه توجیهی استادان مشارکت کننده در مصاحبه دکتری این استان تاکید کرد که با داوطلبان بر اساس عدالت رفتار کنید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد تبریز، دکتر سید جواد انگجی با اشاره به وجود حدود 5000 عضو هیات علمی تمام وقت، نیمه وقت و مدعو در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی افزود: استادان انتخاب شده برای مصاحبه بر اساس ضوابط و شاخص های مربوط تعیین شده اند.

وی تاکید کرد: تدابیر لازم برای پذیرش، اسکان و پذیرایی و دیگر تسهیلات شرکت کنندگان اندیشیده شده و هیئات اجرایی با آمادگی کامل به انجام وظایف خود خواهند پرداخت.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به احتمال وجود برخی ذهنیات منفی در افکار عمومی درباره آزمون ها اشاره کرد و گفت: استادان نباید با برخی رفتارها به تصاویر نادرست شرکت کنندگان آزمون دکتری دامن بزنند، بلکه باید با رفتار عدالت محور آنها را مدیریت کنند.

انگجی به رعایت شان، منزلت و شخصیت داوطلبان تاکید و ابراز امیدواری کرد تا برنامه مصاحبه این استان به صورت مطلوب و منسجم برگزار شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نیز در این جلسه گفت: مصاحبه داوطلبان دکتری از روز سه شنبه، سوم مرداد لغایت جمعه ششم مرداد سال جاری، برگزار خواهد شد که این برنامه از ساعت 8 صبح تا 13 و در ادامه از ساعت 14 تا 17 ادامه خواهد داشت.

دکتر حمید میرزایی افزود: مصاحبه در دو ساختمان علامه امینی و علامه جعفری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار می شود. سوالات مصاحبه باید صریح، روشن و بدون ابهام طرح شود و مدت زمان یکسانی برای همه داوطلبان در نظر گرفته شود.

وی از استادان خواست تا یک محیط آرام و به دور از اضطراب را فراهم کنند تا داوطلبان قادر به ارائه توانمندی خود باشند.