امروز: پنجشنبه 10 مهر 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

همراهی تیم‌ مصاحبه‌کننده با دو داوطلب معلول مصاحبه دکتری در تبریز

تاریخ خبر: دوشنبه 9 مرداد 1396 - 08:30
تعداد بازدید: 287
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از اتفاقی قابل تقدیر از جنس تکریم ارباب رجوع در جریان مصاحبه دکتری تخصصی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز فاتح علی عیدی به مراجعه دو تن از داوطلبان معلول با ویلچر برای شرکت در مصاحبه اشاره کرد و گفت: با ملاحظه محل مصاحبه این دو عزیز که در طبقات 2 و 4 ساختمان بود و به لحاظ در دست آماده سازی بودن آسانسور ساختمان موضوع به تیم های مصاحبه کننده منتقل شد.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز افزود: خوشبختانه تیم‌های مصاحبه‌کننده در رشته های حقوق بین‌الملل و ادبیات، با اطلاع از وضعیت پیش آمده بلافاصله در طبقه همکف حاضر شدند و با اختصاص اتاق توسط مدیر حوزه با ایشان مصاحبه کردند.

عیدی، تکریم ارباب رجوع را وظیفه انسانی و اداری دانست و تاکید کرد: روح انسان با انجام کارهای نیک و پسندیده، لبریز از عشق و محبت می شود و این زبیایی را با تمام وجود احساس می‌کند.

وی با قدردانی از استادان و مدیریت حوزه به خاطر این مساعدت گفت: معلولان برای حضور موفق و موثر در جامعه نیازمند تکریم هستند تا با اعتماد به نفس بالا در فعالیت‌های اجتماعی فرهنگی شرکت کنند و درک درست دانشگاهیان از این موضوع قابل تقدیر و تشکر است.

مصاحبه دکتری تخصصی آذربایجان شرقی روزهای 3 لغات 6 مرداد در دانشگاه آزاداسلامی واحد تبریز برگزار شد.