امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

قدردانی استانداری آذربایجان شرقی از مسئولان و اعضای تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی

تاریخ خبر: یکشنبه 15 مرداد 1396 - 08:22
تعداد بازدید: 163
معاون سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان شرقی امروز در آیین استقبال از تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی در تبریز گفت: باید قدردان افتخاری که این تیم در جهان به دست آورده است، باشیم.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، دکتر سعید شبستری با اشاره به کسب مقام سوم تیم رباتیک ایلخچی در مسابقات ناگویای ژاپن 2017 افزود: این افتخار نه تنها برای آذربایجان شرقی که متعلق به کل ایران و ایرانی است.

وی حضور در آیین استقبال از تیم رباتیک ایلخچی که به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات جهانی ژاپن شرکت کرده بود را وظیفه خود دانست و تصریح کرد: از طرف مدیریت ارشد استان بویژه استاندار که امروز در تهران و مراسم تحلیف رییس جمهور شرکت داشتند، به استقبال این عزیزان آمدم تا مراتب تشکر و قدردانی را اعلام و ابراز دارم.

شبستری از همه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در استان آذربایجان شرقی به خاطر آماده‌سازی، بسترسازی و ایجاد زمینه حضور تیم رباتیک واحد ایلخچی در مسابقات جهانی قدردانی کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی هم در این آیین گفت: جوانان ایرانی به علم بهای فراوانی می‌دهند و دانشگاه آزاد اسلامی یکی از زمینه سازان این توجه و بهادهی جوانان است.

دکتر سیدجواد انگجی با اشاره به برنامه‌های گسترده دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه توسعه علوم و به ویژه علوم رباتیک افزود: حضور دکتر ولایتی در آیین استقبال تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی که در ژاپن افتخارآفرینی کرده اند، نشان از توجه ایشان به گسترش علوم و فنون در کشور و حمایت از نخبگان دارد.

وی درخشش و کسب مقام در مسابقات رباتیک 2017 ژاپن را در بین 50 کشور جهان خارق العاده دانست و تصریح کرد: شایستگی و لیاقت جوانان این مرز و بوم اسلامی و حمایت و هدایت‌های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی زمینه ساز چنین توفیقات شگرفی شده است.

انگجی از حضور گسترده مردم، خانواده‌ها به ویژه معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی و دانشگاهیان در این مراسم قدردانی کرد و از حضور تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در مسابقات جهانی کشور فرانسه در شهریور امسال خبر داد.

آیین استقبال از تیم رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با اهدای حلقه های گل به اعضای تیم ادامه یافت.

در این آیین که در فرودگاه شهید مدنی تبریز برگزار شد، معاون سیاسی و امنیتی استانداز آذربایجان شرقی، دانشگاهیان واحد تبریز و استان، مسئولان استانی و شهر ایلخچی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و معاونان وی حضور داشتند.