امروز: دوشنبه 31 شهریور 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

پیام تبریک و تسلیت جوانپور به مناسبت شهادت دانش‌آموخته واحد تبریز

تاریخ خبر: شنبه 20 آبان 1396 - 11:34
تعداد بازدید: 314
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی شهادت مدافع وحید فرهنگی والا، دانش آموخته رشته مکانیک واحد تبریز را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، متن پیام دکتر عزیز جوانپور به این شرح است:

قال الله تبارک و تعالی فی کتابه الشریف: ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون

کسانی را که در راه خدا کشته شده اند مرده مپندار، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان به ایشان روزی میدهند. سوره آل عمران آیه 169

همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، فرزندی از فرزندان دلیر و شجاع آذربایجان قهرمان، و تبار عاشورائیان در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به کاروان شهدای عاشورای حسینی پیوست.

درود خدا و رحمت واسعه الهی بر او باد که در عنفوان جوانی توفیق یافت تا با غلبه بر نفس خویش، از تمام علائق دنیوی دست بشوید و با نوشیدن شهد شیرین شهادت از دست یزیدیان زمان و روسیاهان تاریخ، نام خود را در ردیف یاران حسین مظلوم (ع) و شهدای کربلا ثبت کند.

قطعاً، خون شهدای جبهه مقاومت، تنومندی بیشتر درخت انقلاب اسلامی و آگاهی بیش از پیش مظلومان را در پی خواهد داشت و مجاهدین باصلابت جبهه انقلاب اسلامی را برای گرفتن انتقام خون شهدای مظلوم، مصمم‌تر میکند.

شهادت پرافتخار برادر پاسدار وحید فرهنگی دانش آموخته رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، مردم شهیدپرور ایران و آذربایجان و به ویژه خانواده معظم این شهید والامقام تبریک و تعزیت می گویم.

از خداوند منان، صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان و حشر با حضرت أباعبدالله(ع) و شهدای کربلا و دیگر شهدای اسلام و نظام اسلامی را برای این شهید سرافراز مسئلت میدارم.