امروز: جمعه 3 بهمن 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

با حکمی از سوی جوانپور صورت گرفت؛ انتصاب رئیس دانشکده مدیریت، اقتصاد و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

تاریخ خبر: یکشنبه 10 دی 1396 - 15:13
تعداد بازدید: 338
دکتر عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با صدور حکمی دکتر سلیمان ایران زاده را به سمت رئیس دانشکده مدیریت، اقتصاد و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار آنا از تبریز، در متن این حکم خطاب به ایران‌زاده آمده است:

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس دانشکده مدیریت، اقتصاد و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوا و بهره گیری شایسته از توانمندی های سرمایه های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات و اموال دانشگاه نمایید.

سلیمان ایران زاده دانشیار پایه 25 گروه مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و دارای مدرک دکتری مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران است.

وی مدیر مسئول فصلنامه علمی و پژوهشی مدیریت بهره وری بوده و چاپ بیش از 100 مقاله ISI و علمی پژوهشی، ارائه بیش از 50 مقاله در همایش‌های ملی و بین المللی، 7 طرح پژوهشی خاتمه یافته، و تالیف 32 جلد کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.

ایران زاده، حدود سه سال ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد و به مدت 6 سال ریاست دانشکده مدیریت، اقتصاد و حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز را عهده دار بود.