امروز: جمعه 3 بهمن 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

با حضور جمعی از مسئولان صورت گرفت؛ معرفی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی

تاریخ خبر: چهارشنبه 27 تیر 1397 - 11:54
تعداد بازدید: 227
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: فعالیت نهاد نمایندگی رهبری در همه دانشگاه‌ها برای تقویت باورهای دینی و گسترش فرهنگ ناب اسلامی لازم و ضروری است.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، دکتر عزیز جوانپور در آیین تکریم و معارفه روسای دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با گرامیداشت دهه کرامت گفت: دفاتر نهاد رهبری موجب رشد و شکوفایی دانشگاهها شده و به برکت وجود دفاتر نهاد رهبری و حضور فعال آن در دانشگاه‌ها است که شاهد رشد ارزش‌های اسلامی و اعتلای فرهنگ دینی در محیط دانشگاه هستیم.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها گفت: برای تحقق این امر مهم، ارتقای فرهنگی دانشگاه از مطالبات دکتر ولایتی و دکتر رهبر است و باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس واحد تبریز افزود: دانشگاه در عرصه جنگ نرم خط مقدم محسوب می‌شود، پس با شناخت دقیق عرصه‌های مورد تهاجم دشمن، می‌توان توطئه‌ها را خنثی کرد. یقیناً با فعالیت و نقش پررونق و مؤثر دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ و هم‌افزایی بیش از پیش با معاونت دانشجویی و فرهنگی در این عرصه نیز پیروز خواهیم بود.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی حضور موثر روحانیت معظم در دانشگاه‌ها را بسیار پربرکت خواند و گفت: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین رؤسای واحدها و دفاتر نهاد برقرار است. با تمام توان به همکاری شایسته و صمیمانه خود با دفتر نهاد نمایندگی رهبری ادامه خواهیم داد. تا شاهد رشد علمی و دینی و توسعه همه‌جانیه دانشگاه باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با قدردانی از رؤسای سابق دفتر نهاد نمایندگی رهبری این استان افزود: حجج اسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی و محمد خلیلی افتخار و سرمایه‌ای برای ما و مجموعه دانشگاه هستند. من بعد نیز حضور مؤثری در دانشگاه داشته باشند. قطعاً از نظر و شایستگی‌های ایشان در اعتلای دانشگاه بهره خواهیم برد.

جوانپور، حجت الاسلام والمسلمین امیر ابراهیم‌زاده را به عنوان رئیس جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی معرفی و برای وی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

آیین تکریم و معارفه روسای دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور حجت الاسلام علی نقوی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور و حجت الاسلام علی خدیوی رئیس دفاتر نهاد در دانشگاه‌های استان، رؤسا و معاونان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و هیات رئیسه واحد تبریز صبح امروز در سالن شمس این دانشگاه برگزار شد.