امروز: جمعه 13 تیر 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

با انعقاد تفاهم‌نامه با بانک مهر قرض‌الحسنه ایران؛ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز ۲۰ میلیون وام دانشجویی می‌گیرند

تاریخ خبر: سه شنبه 17 مهر 1397 - 08:09
تعداد بازدید: 205
معاون مدیریت توسعه و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز ، علیرضا دادجویان در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه، وام قرض‌الحسنه شهریه توسط بانک مهر ایران به دانشجویان معرفی شده از سوی دانشگاه و از محل اعتبار میانگین گردش حساب جاری دانشگاه در قالب تأمین بخشی از وجوه شهریه بر طبق ضوابط جاری بانک و دانشگاه اعطا می‌شود. 

وی گفت: سقف تسهیلات اعطایی  به هر یک از دانشجویان معرفی شده از سوی دانشگاه حداکثر ۲۰۰ میلیون ریال بوده و مدت باز پرداخت وام‌ بر اساس مبلغ وام تعیین شده و حداکثر ۴۸ ماه است.

معاون مدیریت توسعه و منابع واحد تبریز افزود: تسهیلات ارائه شده بر مبنای عقد قرارداد قرض‌الحسنه و با کارمزد سه درصد است که سالانه و بر اساس مانده بدهی محاسبه و أخذ می‌شود. 

دادجویان با بیان اینکه  مدت اجرای این تفاهم‌نامه همکاری از تاریخ امضا به مدت ۱۲ ماه معتبر خواهد بود که در صورت توافق طرفین قابل تمدید است، اضافه کرد: با انعقاد این تفاهم‌نامه مطالبات دانشگاه از دانشجویان کاهش یافته و مشکلات دانشجویان از بابت نبود توانایی در پرداخت شهریه برطرف می‌شود.