امروز: یکشنبه 19 مرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

همزمان با ۱۳ آبان؛ نمایشگاه کارنامه سیاه شیطان بزرگ در دانشگاه آزاد تبریز گشایش یافت

تاریخ خبر: شنبه 19 آبان 1397 - 08:42
تعداد بازدید: 215
همزمان با یوم‌الله ۱۳ آبان نمایشگاه کارنامه سیاه شیطان بزرگ، بازخوانی مداخلات آمریکا در ایران و جهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گشایش یافت.

 نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت‌های نظارت بر تشکل‌های استان آذربایجان‌شرقی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی واحد تبریز اظهار کرد: نمایشگاه کارنامه سیاه شیطان بزرگ به همت جامعه اسلامی دانشجویان واحد تبریز و با هدف بررسی و مطالعه آمریکا و سیاست‌های آن در ایران، منطقه و جهان، دشمن‌شناسی، آمادگی برای مقابله با تهدیدها و تحریم‌های آن به‌مدت ۱۰ روز در سالن آمفی تئاتر علامه جعفری (ره) واحد تبریز برپا شده است.  

احسان شاکری تصریح کرد: برگزاری جلسات سخنرانی، کارگاه‌های آموزشی، میزگرد، نشست صمیمیی پرسش و پاسخ با حضور استادان و  دانشجویان از برنامه‌های جامعه اسلامی واحد تبریز در حاشیه برپایی این نمایشگاه است.

وی با بیان اینکه استفاده از زبان هنر در بیان واقعیت‌ها و انتقال آنها تأثیرگذارتر است، گفت:  یکی از سیاست‌های استکبار جهانی مخفی نگه‌داشتن جنایات و توطئه‌های خود است. برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی قطعاً افزایش بصیرت، بیداری، هوشمندسازی نسل جوان و دانشجویان در پی دارد.