امروز: چهارشنبه 7 خرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

بعد از ۲ روز بستری؛ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب آسمانی شد

تاریخ خبر: چهارشنبه 10 بهمن 1397 - 11:06
تعداد بازدید: 164
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بناب که در حادثه اخیر بر اثر سانحه واژگونی مینی‌بوس مصدوم شده بود پس از دو روز بستری در بیمارستان شب گذشته دار فانی را وداع گفت.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در پیامی این ضایعه بزرگ را تسلیت گفت. در متن پیام تسلیت عزیز جوانپور آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

(صابران)کسانی هستند که  وقتی مصیبتی  برای آنها برسد، می‌گویند ما از خداییم و به سوی خدا می‌رویم. ( سوره بقره آیه ۱۵۶)

حادثه تألم‌بار جان‌باختن «دیمن مولودپور» دانشجوی عزیز واحد بناب بر اثر سانحه دلخراش واژگونی مینی‌بوس را به خانواده داغدار ایشان، جامعه دانشگاهی و مردم شریف ایران تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز از دست رفته رحمت واسعه الهی و برای خانواده محترم‌شان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. روحش شاد و یادش گرامی باد.

جوانپور دیمن مولودپور اهل شهر بوکان استان آذربایجان غربی و دانشجوی ورودی ۹۲ رشته مامایی مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب بود. 

صبح روز دوشنبه یک دستگاه مینی‌بوس حامل ۶ دانشجوی دختر رشته مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب که برای گذراندن کلاس‌های عملی خود راهی بیمارستان میاندوآب بودند، به علت بارندگی و لغزندگی شدید جاده بناب ـ ملکان از مسیر خود خارج و واژگون شد که مصدومان بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

۵ نفر از دانشجویان پس از درمان سرپایی از بیمارستان ترخیص  و متأسفانه دیمن مولودپور یکی از دانشجویان به علت شکستگی و خونریزی داخلی پس از دو روز بستری  شب گذشته در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.