امروز: چهارشنبه 7 خرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

در جشنواره هنر و ادبیات دینی؛ ۸ رتبه برتر جشنواره قرآنی به دانشگاهیان آذربایجان‌شرقی رسید

تاریخ خبر: چهارشنبه 15 اسفند 1397 - 15:24
تعداد بازدید: 143
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در جشنواره هنر، ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب هشت رتبه برتر کشوری شدند.

رئیس شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی درباره برگزیدگان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در جشنواره هنر، ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت در گفتگو با روابط عمومی واحد تبریز اظهار کرد: بیست و سومین دوره جشنواره هنر، ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی در ۱۰ رشته در بخش استادان، ۲۴ رشته در بخش دانشجویی و ۱۰ رشته در بخش کارکنان برگزار شد.

سعید وحیدی‌مهر با بیان اینکه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در این دوره از مسابقات موفق به کسب هشت رتبه کشوری شدند، افزود: در بخش استادان، حسن ستاری ساربانقلی از واحد تبریز در رشته فیلم‌نامه نویسی و بهداد شریفی مطلق از واحد مراغه در رشته طراحی پوستر مقام اول را به خود اختصاص دادند. 

وی افزود: منتخبان دانشجویی این جشنواره، نوید فیضی در رشته معرق، سینا صمددوست در رشته شکسته نستعلیق و محمد ارجمندی در رشته خط نسخ از واحد مراغه مقام اول و محمد مسگر رضائیه در رشته عکس و پریا بهسام در رشته نقاشی خط از تبریز مقام سوم جشنواره را کسب کردند. 

معاون فرهنگی واحد تبریز تصریح کرد: در بخش کارکنان فتحی نسلیان از واحد مراغه در رشته عکس مقام دوم جشنواره را به خود اختصاص داد. 

بیست و دومین جشنواره هنر ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت دانشگاه‌ آزاد اسلامی در بخش استادان، دانشجویان و کارکنان به میزبانی واحد کرمان برگزار و از ۱۰۵ نفر منتخین جشنواره با اهدای لوح و تندیس قدردانی شد.