امروز: یکشنبه 19 مرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

نریمانی‌راد خبر داد: کسب رتبه برتر توسط ۷ مدرسه سما تبریز در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی

تاریخ خبر: سه شنبه 21 اسفند 1397 - 13:51
تعداد بازدید: 151
دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای آذربایجان‌شرقی گفت: از سوی اداره آموزش‌و‌پرورش این استان هفت مدرسه سما تبریز در حوزه‌های پژوهشی رتبه برتر را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، محمد نریمانی‌راد صبح امروز در آخرین جلسه هم‌اندیشی همکاران سمای تبریز در سال ۹۷ که با حضور رؤسای آموزشکده‌های سما، مدیران حوزه، مدارس سما تبریز و جمعی از همکاران در سالن شمس مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد با اشاره به سلسله اقدامات انجام شده در سمای تبریز، خواستار استمرار فعالیت جمعی برای ارتقا و توسعه اهداف عالی سازمانی شد.

وی با قدردانی از دست‌اندرکاران مجموعه سما تبریز به‌دلیل تلاش‌های انجام گرفته، آنان را به بهره‌گیری از فیوضات ماه رجب فراخواند و به ارائه گزارش اجمالی از فعالیت‌های صورت گرفته در ۹ ماه گذشته پرداخت.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام شده و ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان درونی و بیرونی از سمای تبریز نزد افکار عمومی عنوان کرد: نتایج حرکت جهادی و جمعی همکاران سمای تبریز در سال جاری به بازدهی آن در بلندمدت منجر می‌شود و دیدگاه افکار عمومی و تغییر دیدگاه‌ها و نگرش‌ آنان نسبت به سما مؤید آینده درخشان این مجموعه آموزشی و فرهنگی است.

نریمانی‌راد با اشاره به اقدامات عمرانی انجام گرفته در سمای تبریز توجه به کیفیت در کنار کمیّت را جزء اولویت‌های لاینفک سما عنوان کرد.  

وی با برشمردن گوشه‌ای از فعالیت‌ها و موفقیت‌های دانش‌آموزی و دانشجویی در جشنواره‌ها و مسابقات گوناگون فرهنگی، هنری، ورزشی و اعلام رئوس فعالیت‌های مدارس در این حوزه‌ها بر ضرورت حضور مجموعه مدارس و آموزشکده‌های سما در مراسم‌، جشنواره‌ها، مسابقات و ... با کار تیمی تأکید کرد.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای آذربایجان شرقی اظهار کرد: هفت مدرسه سمای تبریز به عنوان مدارس برتر از سوی اداره آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و سایت همگام انتخاب شد و این انتخاب در تاریخ فعالیت سما تبریز بی‌نظیر بود. 

نریمانی‌راد  با دعوت از دست‌اندرکاران مدارس سمای تبریز برای حمایت و تبلیغ مرکز رباتیک سما و انستیتو زبان‌های بین‌المللی سما در راستای شناساندن و معرفی قابلیت‌های این مراکز با کار تیمی و انسجام بیش از پیش ابراز امیدواری کرد که با تداوم کار تیمی شاهد رشدی فراگیر و جهشی بزرگ نه‌تنها در سما تبریز، بلکه در سمای آذربایجان‌شرقی  باشیم.

در پایان این مراسم رؤسای آموزشکده‌ها، مسئولان حوزه معاونت سمای تبریز و مدیران مدارس به ارائه گزارش درباره مهم‌ترین اقدامات انجام یافته در حوزه‌های مختلف پرداختند.