امروز: یکشنبه 19 مرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

رسولی‌سقای خبر داد: دریافت گواهی تأیید صلاحیت همکار استاندارد توسط دانشگاه آزاد تبریز

تاریخ خبر: دوشنبه 19 فروردین 1398 - 10:26
تعداد بازدید: 168
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز اعلام کرد که این دانشگاه موفق به دریافت گواهی تأیید صلاحیت همکار استاندارد شد.

حسن رسولی‌سقای در حاشیه مراسم اعطای گواهی تأیید صلاحیت همکار استاندارد به دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به روابط عمومی اظهار کرد: به‌منظور توسعه ارتباطات برون­‌دانشگاهی و ارائه خدمات فنی و آزمایشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با تجمیع آزمایشگاه‌­ها و کارگاه‌­ها، ایجاد مجتمع آزمایشگاهی و فراهم‌کردن مقدمات و الزامات لازم، اقدام به اخذ گواهی تأیید صلاحیت از اداره‌کل استاندارد استان آذربایجان‌شرقی کرده و با حمایت­‌ها و مساعدت‌­های عزیز جوانپور هروی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی و ساسان فرشی حق­رو مدیرکل استاندارد این استان موفق به دریافت این گواهی شد.

وی اضافه کرد: این مراسم در دفتر مدیرکل استاندارد استان آذربایجان‌شرقی و با حضور جمعی از مدیران اداره‌کل استاندارد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با بیان اینکه اخذ گواهی تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار استاندارد، گامی در راستای حضور دانشگاه در جامعه صنعتی است، ابراز امیدواری کرد در ادامه این همکاری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در زمینه‌های تدوین استاندارد، آموزش و کالیبراسیون نیز اقدامات لازم را انجام داد.

رسولی‌سقای عنوان کرد: امیدوارم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در راستای استقرار سیستم مدیریت آزمایشگاه‌­ها مبتنی بر الگوی استاندارد ISO۱۷۰۲۵ اقدامات لازم را انجام داده و مقدمات تبدیل مجتمع آزمایشگاهی شهید باکری را به آزمایشگاه مرجع فراهم کند.