امروز: یکشنبه 19 مرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

جوانپور خبر داد: بهره‌برداری از بیمارستان امام‌ سجاد(ع) تبریز تا پایان اردیبهشت

تاریخ خبر: دوشنبه 19 فروردین 1398 - 10:36
تعداد بازدید: 154
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از بهره‌برداری کامل و رسمی بیمارستان امام سجاد(ع) این دانشگاه تا پایان اردیبهشت ۹۸ خبر داد.

عزیز جوانپور در گفتگو با روابط عمومی با اعلام خریداری، نصب و راه‌اندازی ۹۰ درصد از تجهیزات بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از بهره‌برداری کامل این بیمارستان تا پایان اردیبهشت سال جاری خبر داد.

وی با توجه به بازدید امین قاسم‌بگلو مدیرکل توسعه خدمات سلامت دانشگاه آزاد اسلامی از بیمارستان امام سجاد(ع) اظهار کرد: مدیرکل توسعه خدمات سلامت دانشگاه قول مساعد داد که کارهای مربوط به بخش نیروی انسانی بیمارستان که فراخوان آن داده شده است، سرعت بگیرد و تا مرحله بهره‌برداری آن پایان یابد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با اعلام اینکه تجهیزات اخیر بیمارستان با بیش از ۳۰ میلیارد تومان اعتبار از محل خود دانشگاه انجام و تکمیل شده است، گفت: مراسم بهره‌برداری با حضور معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر مسئولان دانشگاه اردیبهشت سال جاری انجام و تمام بخش‌های این بیمارستان به‌طور کامل راه‌اندازی خواهد شد.

جوانپور با بیان اینکه مقدمات راه‌اندازی کامل بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با هماهنگی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است، بیان کرد: در این مرحله تمام بخش‌ها ازجمله ICU ،CCU، رادیولوژی، اتاق‌های عمل، اورژانس، درمانگاه‌ها، آزمایشگاه، سونوگرافی، دندانپزشکی و .... راه‌اندازی و دستگاه سی‌تی‌اسکن خریداری شده نیز نصب می‌شود.

به گزارش آنا، قاسم‌بگلو در این بازدید عنوان کرد که اصلاح و ساماندهی ساختار علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ها نتایج بسیار خوبی داشته و راه‌اندازی  بیمارستان مجهز امام سجاد(ع) واحد تبریز سندی بر این ادعاست.

به گفته بهشتی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در بخش اورژانس بیمارستان امام سجاد(ع) واحد تبریز، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان اعم از دانشجویان، کارکنان و استادان به‌صورت رایگان ویزیت می‌شوند.