امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی: سیاست‌های ترامپ در قبال ایران در نهایت موجب نابودی آمریکا می‌شود

تاریخ خبر: شنبه 24 فروردین 1398 - 08:12
تعداد بازدید: 27
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در بیانیه‌ای اعلام کردند: سیاست‌های ترامپ در قبال ایران در نهایت موجب نابودی آمریکا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، در پی اظهارات سخیف و نسنجیده رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تروریست‌ خواندن این نهاد، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی بیانیه‌ای صادر کردند.

در متن این بیانیه آمده است: سپاه و تمام نیروهای مسلح با خوداتکایی و خودکفایی توانسته‌اند تمام نقشه‌های استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا را برای تهدید نظام جمهوری اسلامی ایران با شکست مواجه کنند. به گفته امام خمینی(ره) «اگر سپاه نبود کشور هم نبود.»

در ادامه این بیانیه آمده است: در طول چهار دهه عمر با برکت جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران به عنوان شجره طیبه و برگ زرین در عرصه امنیت منطقه و دفاع همه‌جانبه شناخته شده است و تمام توطئه‌ها و دشمنی‌های شوم استکبار جهانی علیه اسلام و ایران را نقش برآب کرده است.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در این بیانیه اظهارات سخیف و نسنجیده اخیر ترامپ را ناشی از ضعف و ناتوانی دولت آمریکا در برابر اقتدار جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران آگاه، بیدار، شجاع و غیور دانسته و می‌افزایند: بی‌شک تمام سیاست‌های دولتمردان آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران با عنایت خدای متعال موجب تضعیف و نابودی خودش خواهد شد.

در پایان این بیانیه آمده است: ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی روز سترگ پاسدار را گرامی داشته و همراه و همگام با همه ملت ایران با تبعیت از رهنمودهای امام راحل و گوش به فرمان و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری به راه خود که راه خدا، پیامبرش(ص)، قرآن و اسلام است، ادامه داده و قدردان تلاش سپاه مجاهد و جان‌برکف در عرصه‌های مختلف اعم از «دفاع مقدس»، «صنعت موشکی» و «کوتاه‌کردن دست اجانب و تروریست‌ها از منطقه و همچنین از کشور و مردم سوریه، عراق» و...  هستیم و رشادت‌های این عزیزان را فراموش نخواهیم کرد. ما اعلام می‌داریم دولت آمریکا یک دولت شرور و غیرقابل اعتماد است و در چشم ملت ایران، منفورترین دولت بعد از دولت غاصب و خبیث صهیونیستی است وخودش بزرگ‌ترین تروریست و حامی آن است.