امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

فاتح‌علی عیدی: نخستین کرسی گفتمان‌سازی گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

تاریخ خبر: سه شنبه 27 فروردین 1398 - 07:48
تعداد بازدید: 26
رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: کرسی گفتمان‌سازی بیانیه مقام معظم رهبری درباره گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

فاتح‌علی عیدی در گفتگو با روابط عمومی واحد تبریز اظهار کرد:گفتمان سازی گام دوم انقلاب اسلامی نخستین برنامه باشگاه پژوهشگران تبریز در سال ۹۸ است که در این برنامه استادان دانشگاه در خصوص این موضوع سخنرانی خواهند کرد.

وی افزود: شناسایی و کشف استعدادها و آموزش و ارتقای علمی، فرهنگی و سیاسی اعضای باشگاه جزء وظایف ماست و در این راستا برنامه‌های متنوعی برای سال ۹۸ پیش‌بینی کرده‌ایم.

رئیس باشگاه پژوهشگران تبریز یادآور شد:گفتمان‌سازی رهنمودهای پایه‌ای و فراگیر مقام معظم رهبری جزء وظایف همه مسئولان علمی و اجرائی است و این امر لازمه موفقیت بسیاری از برنامه‌ها دانسته شده است.

عیدی تصریح کرد: گفتمان‌سازی فرایند ورود به آرمان‌ها و اهداف کلان و مهم سیاسی، علمی و فرهنگی به ادبیات رایج جامعه و زندگی مردم است که از طریق فرهنگ سازی، آموزش و تبیین مبانی در جامعه صورت می‌پذیرد.

وی بیان کرد: نخستین برنامه گفتمان‌سازی بیانیه مقام معظم رهبری درباره گام دوم انقلاب اسلامی با حضور ۴ تن از استادان دانشگاه، چهارشنبه ۲۸ فروردین مخصوص اعضای باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در سالن پروین اعتصامی این دانشگاه برگزار و برای شرکت‌کنندگان گواهینامه صادر می شود.