امروز: سه شنبه 13 خرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

آخوندی تشریح کرد: اجرای برنامه‌های ویژه بزرگداشت سوم خرداد در دانشگاه آزاد تبریز

تاریخ خبر: سه شنبه 7 خرداد 1398 - 09:59
تعداد بازدید: 131
مسئول امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از اجرای برنامه‌های ویژه بزرگداشت سوم خرداد در این دانشگاه خبر داد.

حبیب‌الله آخوندی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی واحد تبریز، برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت و ایثار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز را برابر دستورالعمل رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، تشریح و تصریح کرد: این آیین‌ها با توجه به برنامه‌ریزی دقیق، منسجم و مدون از سوی مرکز امور ایثارگران دانشگاه، پرشورتر، هدفمندتر و باکیفیت‌تر از سال‌های قبل در دانشگاه اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به حماسه سوم خرداد و تأکید بر ایثار، مقاومت و رشادت‌های شهیدان گلگون‌کفن، جانبازان سرافراز، آزادگان غیور و رزمندگان دلاور ایران اسلامی و لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این ایام فتح و پیروزی به تشریح اهم برنامه‌های امور شاهد و ایثارگران این دانشگاه پرداخت.

مسئول امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز افزود: فضاسازی دانشگاه، مراسم یک رمضان در کنار دو شهید گمنام دانشگاه، دیدار با خانواده معظم شهدا، برپایی محفل شعری با عنوان شعر مقاومت، برپایی نمایشگاه عکس مقاومت و ایثار، آیین افطاری شبی با شهدای گمنام دانشگاه، برگزاری مسابقه فرهنگی و هنری شعر و داستان و برپایی نمایشگاه هنری کاریکاتور با عنوان مقاومت و استکبارستیزی از جمله این برنامه‌هایی بوده که در حال برگزاری است.

آخوندی، برگزاری دومین نشست صمیمی همکاران شاهد و ایثارگر دانشگاه و برگزاری آیین تجلیل از نفرات برتر دومین دوره مسابقات کتبی و شفاهی قرآن دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه را از دیگر برنامه‌های این ایام دانست و گفت: این حجم از فعالیت‌ها نشان از اهمیت حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار، جهاد و شهادت و خودباوری دینی و ملی را دارد.