امروز: دوشنبه 18 فروردین 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

جوانپور خبر داد: آغاز آموزش‌های بالینی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از مهرماه در بیمارستان امام سجاد (ع)

تاریخ خبر: سه شنبه 4 تیر 1398 - 15:49
تعداد بازدید: 89
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به تجهیز بیمارستان امام سجاد(ع) و تکمیل کادر هیئت‌علمی علوم پزشکی، فعالیت‌های بالینی دانشجویان از مهرماه آغاز می‌شود.

عزیز جوانپور عصر امروز در سومین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی که در سالن اجتماعات بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، گفت: راه‌اندازی بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی امام سجاد(ع) و تجهیز آن با جدیدترین دستگاه‌ها و مدرنترین امکانات و کیفیت بالا گام بزرگی برای دانشگاه آزاد اسلامی است.

صدور پروانه بهره‌برداری کامل بیمارستان امام سجاد(ع)

وی، بیمارستان امام سجاد(ع) را جزء بهترین و مجهزترین مراکز درمانی عنوان کرد و توضیح داد: در چند روز آینده پروانه بهره‌برداری کامل این بیمارستان از سوی وزارت بهداشت صادر می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با قدردانی از افرادی که در دستیبابی به این موفقیت مهم نقش داشتند، اضافه کرد: تجهیز کامل بیمارستان امام سجاد(ع) با دستور ویژه و پیگیری مستمر دکتر طهرانچی و همت معاونت علوم پزشکی در راستای رفع موانع و مشکلات صورت گرفت.

جوانپور تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین کارها بعد از بهره‌برداری کامل بیمارستان، آغاز تبلیغات و معرفی امکانات بیمارستان به عموم شهروندان است. یقیناً تبلیغات خوب می‌تواند تأثیر مستقیم بر درک شهروندان از امکانات و خدمات درمانی بیمارستان داشته باشد.

تخفیف ویژه برای کارمندان و اعضای هیئت‌علمی دانشگاه

وی عنوان کرد: در نظر داریم در عقد قرارداد با واحدهای دانشگاهی، کارمندان و اعضای هیئت‌علمی که برای بهره‌مندی از خدمات درمانی به  بیمارستان امام سجاد(ع) مراجعه می‌کنند از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از آغاز فعالیت‌های بالینی دانشجویان از مهرماه سال‌جاری در بیمارستان سجاد(ع) خبر داد و یادآور شد: تا امروز آموزش‌های بالینی دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در بیمارستان‌های دولتی انجام می‌شد.

جوانپور ادامه داد: با توجه به تکمیل کادر هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در رشته‌های علوم پزشکی از ابتدای سال تحصیلی جدید آموزش‌های بالینی در بیمارستان امام سجاد(ع) انجام شده و فقط در بعضی موارد با مراکز درمانی دولتی همکاری خواهیم داشت.

وی مطرح کرد: واحدهایی که مجری رشته‌های علوم پزشکی هستند، در هماهنگی و مکاتبه با معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی درخواست خود را ارائه دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در پایان گزارش تفصیلی از مصوبات  جلسه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی که در استان فارس برگزار شد، ارائه کرد.