امروز: دوشنبه 31 شهریور 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

با اعطای لوح سپاس صورت گرفت؛ قدردانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی از دانشگاه آزاد اسلامی

تاریخ خبر: سه شنبه 4 تیر 1398 - 15:53
تعداد بازدید: 141
امام‌جمعه تبریز در نامه‌ای از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به‌دلیل تلاش در برگزاری نخستین همایش بین‌المللی فقه گردشگری قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و رئیس شورای سیاستگذاری نخستین همایش بین‌المللی فقه گردشگری در نامه‌ای از عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و عضو شورای سیاستگذاری این همایش  به‌دلیل تلاش و حمایت بی‌منت در برگزاری هرچه باشکوه‌تر همایش قدردانی کرد.

نخستین همایش بین‌المللی فقه گردشگری به همت جامعه‌المصطفی العالمیه و با شرکت صدها اندیشمند و گردشگر از ۵۰ ملیت مختلف جهان در شهر تبریز، شهر اولین‌ها به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در نامه رئیس شورای سیاستگذاری نخستین همایش بین‌المللی فقه گردشگری خطاب به جوانپور آمده است: از درگاه پروردگار متعال برای آن جناب و مجموعه همکاران‌تان در دانشگاه آزاد اسلامی توفیق خدمت هرچه بیشتر در مسیر اشاعه معارف و فرهنگ دین مبین اسلام با ترویج گردشگری اسلامی و حلال را خواستارم.

آل‌هاشم ابراز امیدواری کرده است با به کارگیری امکانات موجود در راستای شکوفایی هرچه بیشتر ظرفیت‌های گردشگری مطلوب، بیش از گذشته شاهد پیشرفت و تعالی استان آذربایجان شرقی باشیم.