امروز: جمعه 20 تیر 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

جوانپور خبر داد: تصویب پروانه بهره‌برداری بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

تاریخ خبر: شنبه 15 تیر 1398 - 11:16
تعداد بازدید: 118
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: پروانه بهره‌برداری بیمارستان امام سجاد(ع) واحد تبریز تصویب شده و هفته آینده ابلاغ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، عزیز جوانپور در آیین تکریم و معارفه تکریم معاون توسعه مدیریت و منابع  و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با تسلیت ایام شهادت امام جعفرصادق (ع) گفت: در هر تغییر و تحولی، نگرش و حرکتی جدید نهفته است، امیدوارم این تغییرات مدیریتی نیز منشأ خیر و برکت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز باشد.

وی با قدردانی از معاونت قبلی توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در اعتلای همه‌جانبه دانشگاه و همت در تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان امام سجاد(ع) اظهار کرد: دکتر دادجویان فردی کارآمد و باری از تجربیات مفید و مختلف دارند و در تمامی مجموعه‌ها و حوزه‌‌هایی که خدمت کرده‌اند تأثیرگذار بوده‌اند. بدون تردید از این پس نیز از راهنمایی‌های وی در توسعه و پیشبرد اهداف دانشگاه بهره خواهیم برد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به وضعیت فعلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز واحدی در حال توسعه است.

جوانپور تصریح کرد: در سال‌های اخیر تحولات بسیار خوبی را در حوزه پژوهش، فرهنگی و دانشجویی شاهد بودیم و توانستیم سال گذشته در حوزه پژوهش و سال‌جاری در حوزه فرهنگی و دانشجویی جزء واحد‌های برتر باشیم. 

وی از تصویب پروانه بهره‌برداری بیمارستان امام سجاد(ع) خبر داد و یادآور شد: با بهره‌برداری کامل از بیمارستان و آغاز سال تحصیلی جدید، تنها بیمارستان در دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم بود که دانشجویان پزشکی با تجهیزات پیشرفته آموزش‌های بالینی خود را آغاز می‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در ادامه دکتر مهدی زینالی را به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع، مهندس سعید نامور را به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی معرفی و از خدمات علیرضا بناپور غفاری قدردانی کرد.

جوانپور، توفیقات به‌دست آمده را نتیجه تلاش هیئت‌رئیسه، استادان و کارمندان دانست و متذکر شد: امیدوارم با عزم جدی و پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های موجود، شاهد پیشرفت هرچه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی باشیم.

علیرضا دادجویان معاون اسبق مدیریت  توسعه و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز نیز در این آیین بیان کرد: با تلاش شبانه‌روزی، ابهاماتی که در سطح شهر تبریز، استان و کشور درباره عدم راه‌اندازی و بهره‌برداری بیمارستان امام سجاد(ع)، راه‌اندازی دانشکده و کلینیک دندانپزشکی، بیمارستان دامپزشکی و بهره‌برداری از زمین ۱۰۶ هکتاری بیلوردی ایجاد شده بود، مرتفع شد.

وی توضیح داد: با وجود محدودیت‌های منابع مالی  با مدیریت جهادی و به همت همکاران و رؤسای دانشکده‌ها و معاونان با همدلی، صفا، صمیمیت و پشتکار، دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تبریز توانست مسیر توسعه خود را با شتاب طی کند.