امروز: جمعه 3 بهمن 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

آخوندی خبر داد: گردهمایی مسئولان شاهد و ایثارگر واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سمای آذربایجان‌شرقی

تاریخ خبر: شنبه 15 تیر 1398 - 12:15
تعداد بازدید: 164
مسئول امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی تبریز از برگزاری گردهمایی مشترک مسئولان شاهد و ایثارگر واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سمای آذربایجان شرقی با مسئولان بنیاد شهید خبر داد.

حبیب‌الله آخوندی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی واحد تبریز درباره نشست استانی مسئولان امور شاهد و ایثارگران ۴۵ واحد، مرکز و آموزشکده‌های سمای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: این نشست برای نخستین بار در استان آذربایجان شرقی اتفاق می‌افتد و در راستای شرح وظایف ابلاغی مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی بوده و با هدف تبیین سیاست‌های تحولی و راهکارهای اجرایی آن برگزار شد.

وی افزود: در این نشست استانی که با حضور مسئولان امور شاهد و ایثارگران واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سمای استان آذربایجان‌شرقی صورت پذیرفت، لزوم توجه جدی و مسئولانه به مسائل آموزشی، دانشجویی، فعالیت‌های ستادی، نخبه‌پروری و رصد تحصیلی جامعه هدف الف و ب و نشست‌های مستمر و منظم با دانشجویان، استادان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه، مورد تأکید قرار گرفت.

مسئول امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: در این نشست موارد آموزشی، دانشجویی، پژوهشی و مالی جامعه ایثارگری و البته بخشنامه‌های مربوط به کارکنان و اعضای هیئت علمی ایثارگر با حضور نمایندگان معاونت‌های ذی‌ربط بررسی و به ابهام‌ها و سؤالات مطرح‌شده، پاسخ داده شد.

آخوندی با تأکید بر استمرار جلسات استانی مسئولان امور شاهد و ایثارگران دانشگاه‌ها به‌صورت ماهانه و یا دو ماهانه، از نخستین گردهمایی مشترک رؤسا و مسئولان امور شاهد و ایثارگران واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سمای استان آذربایجان‌شرقی با مسئولان بنیاد شهید استان و شهرستان‌های تابعه در شهریورماه سال جاری، خبر داد.