امروز: پنجشنبه 10 مهر 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

جوانپور عنوان کرد: انتظار مقام معظم رهبری از مردم تبریز در گام دوم انقلاب

تاریخ خبر: یکشنبه 30 تیر 1398 - 10:01
تعداد بازدید: 152
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: رهبر معظم انقلاب تأکید کرده‌اند که مردم تبریز در تمامی عرصه‌ها همواره پیشگام بوده‌اند و در تحقق گام دوم انقلاب نیز پیشگام باشند.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریزعزیز جوانپور در نشست راهبردی همایش ملی عدالت‌خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب گفت: بعد از اجرای موفق همایش مشروطه در مردادماه سال ۹۷ امسال نیز این افتخار را داریم که همایش مشروطه را در ۱۴ مرداد برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان‌شرقی در تاریخ ۲۹ بهمن ۹۷ تأکید کردند مردم تبریز در تمامی عرصه‌ها همواره پیشگام بوده‌اند و در تحقق گام دوم انقلاب نیز پیشگام باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی عنوان کرد: با توجه به اینکه نقطه آغاز نهضت مشروطه، عدالت‌خواهی است و این موضوع از تأکیدات مهم مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است، همایش امسال با موضوع عدالت‌خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب برگزار می‌شود.

جوانپور بیان کرد: عدالت‌خواهی شعار اساسی و اصولی انقلاب اسلامی است؛ بنابراین باید در صدر امور قرار گیرد و مسئولان، مردم، جوانان و دانشگاهیان برای تحقق آن توجه ویژه داشته و تلاش کنند.

وی از اعضای کمیته‌‌های علمی و اجرایی همایش قدردانی کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم به نام و در شأن تبریز این همایش را هم به نحو مطلوب برگزار کنیم.