امروز: شنبه 29 شهریور 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

جوانپور مطرح کرد: جایگاه متعالی حراست در دانشگاه‌ها

تاریخ خبر: سه شنبه 1 مرداد 1398 - 08:00
تعداد بازدید: 158
 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: اهمیت و جایگاه حراست در دانشگاه‌ها در مقایسه با سایر سازمان‌ها متعالی‌تر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تبریز، عزیز جوانپور صبح امروز در نشست توجیهی مدیران حراست دانشگاه آزاد اسلامی شمال‌غرب کشور که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری جلسات آموزشی و نشست‌های توجیهی برای آشنایی مدیران دانشگاه با سیاست‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامی لازم و ضروری بوده و قطعاً در روند اجرای بهینه برنامه‌های دانشگاه اثرگذار است.

 وی با بیان اینکه حراست یکی از ارکان مهم دانشگاه است، افزود: اهمیت جایگاه حراست و نقش کارآمد آن در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی و مأموریت‌های سازمانی بر کسی پوشیده نیست و زمانی که نام دانشگاه در میان باشد، اهمیت این جایگاه رفیع دوچندان می‌شود.

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: امیدوارم با تشریح اهداف و مأموریت‌های جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی و هم‌اندیشی مدیران، زمینه تعامل همه‌جانبه با استادان، مدیران، دانشجویان و کارکنان دانشگاه بیش‌ازپیش فراهم آید.

 جوانپور درباره انتخابات پیش رو مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات مقطع مهم و حساس کشور است و با توجه به اینکه امروز دشمنان ما به دانشگاه‌ها و جوانان تمرکز دارند. اگر غفلتی انجام شود می‌تواند آسیب‌زا و چالش‌برانگیز باشد.