امروز: یکشنبه 5 بهمن 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

فرمانده سپاه عاشورای تبریز: بیانات رهبری در گام دوم انقلاب عملی و قابل اجراست

تاریخ خبر: یکشنبه 10 شهریور 1398 - 13:39
تعداد بازدید: 155
فرمانده سپاه عاشورای تبریز گفت: هرآنچه رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم فرموده‌اند، کاملاً عملی و قابل اجراست؛ بنابراین اصحاب فکر و هنر باید مبنای حرکت خودشان را بیانیه گام دوم قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز سردار عابدین خرَم فرمانده سپاه عاشورا در همایش عدالت‌خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی گفت: امام(ره) و مقام معظم رهبری، همواره توجه به مردم را در اولویت قرار داده‌اند و به همین دلیل مردم نیز آنها را دوست دارند.

خرّم گفت: درس بزرگ مشروطیت این است که ما باید متکی به مکتب و مردم خودمان باشیم و از مکاتب مختلف غربی، نتیجه‌ای عاید کشور و ملت نخواهد شد.

وی افزود: امامین انقلاب برخلاف نهضت مشروطیت از نفوذ بیگانگان غفلت نکردند. درس بزرگ مشروطیت این است که ما باید متکی به مکتب و مردم خودمان باشیم و از مکاتب مختلف غربی، نتیجه‌ای عاید کشور و ملت نخواهد شد.

فرمانده سپاه عاشورای تبریز گفت: پیروی از ولایت فقیه، رکن اصلی ایستادگی در برابر بیگانگان به شمار می‌رود و باعث رشد جامعه الهی خواهد شد. هرآنچه رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم فرموده‌اند، کاملاً عملی و قابل اجراست؛ بنابراین اصحاب فکر و هنر باید مبنای حرکت خودشان را بیانیه گام دوم قرار دهند.

خرم با اشاره به جایگاه علما در تاریخ کشور خاطرنشان کرد: هنگام برافراشتن پرچم روسیه بر سردر منزل شیخ فضل‌الله نوری ایشان فرمود من به غیر از بیرق اسلام به زیر پرچم دیگری نخواهم رفت، این موضوع درباره ستارخان نیز صادق است؛ بنابراین تمام این مصادیق نشان دهنده بصیرت موجود در جامعه دوران مشروطه است.