امروز: جمعه 16 خرداد 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

به‌مناسبت روز خبرنگار؛ خبرنگاران روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز تجلیل شدند

تاریخ خبر: یکشنبه 10 شهریور 1398 - 13:57
تعداد بازدید: 93
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از خبرنگاران روابط عمومی واحد تبریز به مناسبت روز خبرنگار تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، عزیز جوانپور از خبرنگاران روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به مناسبت روز خبرنگار تجلیل کرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی اظهار کرد:  شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در ۱۷ مرداد ۱۳۷۷ بهانه‌ای شد تا این روز به نام خبرنگار نامگذاری شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افزود: روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا از تلاش‌های اصحاب رسانه در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به جامعه قدردانی شود.

جوانپور افزود: صحت، دقت و سرعت در تدوین و انتشار اخبار و اتفاقات فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ... از مواردی است که  یک خبرنگار باید داشته باشد تا بتواند جریان حرکت یک کشور را تغییر دهد.

وی از موفقیت‌های اخیر گروه رسانه‌ای واحد تبریز در سطح کشور قدردانی کرد و گفت: کیفیت فعالیت‌های منسجم و نشر اخبار محتوایی خبرنگاران واحد تبریز در رسانه‌های ملی و مجازی نه تنها در سطح استان بلکه در سطح کشور نیز مطرح است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در پایان ابراز امیدواری کرد خبرنگاران روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز مانند سنوات گذشته در انتشار و تدوین اخبار در سطح کشور پیشرو باشند.