امروز: چهارشنبه 30 بهمن 1398 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

معاون مدیرکل برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی: مدیریت صحیح بودجه را‌ه‌حل مشکلات اقتصادی دانشگاه است

تاریخ خبر: سه شنبه 9 مهر 1398 - 07:43
تعداد بازدید: 59
معاون مدیرکل برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی مدیریت صحیح بودجه را را‌ه‌حل مشکلات اقتصادی این دانشگاه دانست.

محسن امینی ظهر امروز در شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: رؤسا و مجموعه همکاران در واحدهای دانشگاهی تلاش بسیاری را در بحث پیش‌بینی و تدوین بودجه متحمل شدند و با تلاش‌های مستمر و برنامه‌ریزی که در این چندماه اخیر صورت پذیرفته امیدواریم از همین آغاز سال تحصیلی شاهد نتایج قابل توجهی باشیم و بتوانیم از لحاظ اقتصادی یک وضعیت تثبیت شده در دانشگاه را داشته باشیم.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی جزء استان‌های خوب و پیشرو بوده است و نیروهای آن همواره از نظر علمی و کاری پرتلاش بوده‌اند.

معاون مدیرکل برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خیلی از بخشنامه‌های سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه اقدامات استان آذربایجان شرقی نشئت گرفته است. انتظار می‌رود در بحث مدیریت بودجه هم این رویه همچنان ادامه پیدا کند.

امینی به موضوع ثبت نام و شهریه دانشجویان اشاره کرد و گفت:  مهم‌‌ترین رسالت دانشگاه آموزش و ورود دانشجو به دانشگاه است؛ بنابراین اصلی ترین منبع درآمدزایی دانشگاه از شهریه دانشجویان است و ما نباید از این موضوع غافل باشیم.

وی گفت: اگر درآمد شهریه‌ای و هزینه کارکنان و استادان که از مهم‌ترین بحث های مالی دانشگاه است به‌درستی مدیریت شود، آنگاه تمام مسائل و مشکلات مالی دانشگاه قابل حل خواهد بود.