امروز: جمعه 28 شهریور 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

با هدف توسعه فعالیت‌های علمی پژوهشی؛ دانشگاه آزاد اسلامی با بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان تفاهم‌نامه امضا کرد

تاریخ خبر: چهارشنبه 18 تیر 1399 - 13:35
تعداد بازدید: 33
تفاهم‌نامه همکاری بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان‌ با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با هدف توسعه فعالیت‌های علمی- پژوهشی امضا شد.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، صبح امروز تفاهم‌نامه همکاری بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با هدف توسعه فعالیت‌های علمی- پژوهشی و اجرایی در زمینه انجام فعالیت‌های پژوهشی مشترک، مبادله اسناد علمی، آمار و اطلاعات، تسهیل دسترسی به امکانات و اطلاعات یکدیگر و همکاری متقابل امضا و مبادله شد.

عزیز جوانپور به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی و جواد شریف‌نژاد مدیرعامل بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان به نمایندگی از این بنیاد این تفاهم‌نامه همکاری را که در چهار ماده و به مدت یک سال تنظیم شده است، امضا کردند.

همکاری مشترک در راستای استفاده مطلوب از امکانات، ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی و آموزشی همه‌جانبه برای نیل به اهداف مشترک، همکاری مشترک درباره شناسایی طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه، اثربخش، اشاعه فرهنگ مشارکت بین بخشی برای افزایش بهره‌وری از مجموع امکانات در اختیار برای تحقق اهداف هر یک از طرفین، همکاری در انجام طرح‌های پژوهشی مشترک در زمینه‌های تخصصی مورد نیاز طرفین و همکاری در برگزاری نشست‌ها، هم‌اندیشی‌ها، گردهمایی‌ها و کارگاه‌های آموزشی تخصصی از اهداف این تفاهم‌نامه است.