امروز: جمعه 28 شهریور 1399 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

عیدی خبر داد؛ اختصاص ۱۹۰ میلیون ریال اعتبار به ۴ طرح تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

تاریخ خبر: جمعه 10 مرداد 1399 - 11:42
تعداد بازدید: 24
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از تأیید چهار طرح تحقیقاتی اعضای این باشگاه خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح‌ها مبلغ ۱۹۰ میلیون ریال بودجه اختصاص داده شده است.

به گزارش روابط عمومی واحد تبریز، فاتح‌علی عیدی با اشاره به انتشار نخستین فراخوان طرح‌های تحقیقاتی ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی موسوم به «طرح فطرت» در زمستان سال ۱۳۹۸ اظهار کرد: در این فراخوان ۱۵ طرح تحقیقاتی از سوی اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز پیشنهاد شده بود که پس از داوری اولیه چهار طرح انتخاب و به ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان در تهران ارسال شد.

وی اضافه کرد: ستاد مرکزی باشگاه هر چهار طرح را تأیید کرد و در مجموع برای اجرای آنها مبلغ ۱۹۰ میلیون ریال بودجه اختصاص داد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به عنوان این طرح‌ها اشاره کرد و یادآور شد: طرح «بررسی تأثیر تکنولوژی بلاک چین بر توسعه مالی در ایران» با اجرای فائزه ذریه، طرح «تغییر سیستم ترمز در انواع دوچرخه‌ (کودکان و بزرگسالان)» با اجرای مائده فتوحی، طرح «چالش‌های ساخت‌وساز غیرمجاز در مناطق بافت فرسوده تبریز» با اجرای الهام کاظمی و طرح «تجربه زیسته دانشجویان علوم پزشکی در پاندمی کرونا» با اجرای شلاله آقایی مورد تأیید ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت.

عیدی تصریح کرد: مطابق مقررات دانشگاه آزاد اسلامی با مجریان این طرح‌ها قراردادهای جداگانه منعقد خواهیم کرد و هریک از مجریان ملزم به اجرای دقیق تعهدات درباره طرح خود خواهند بود.

وی ابراز امیدواری کرد که اعضای باشگاه پژوهشگران جوان واحد تبریز در دومین فراخوان نیز به صورت فعال شرکت کنند.