امروز: چهارشنبه 1 خرداد 1398 کانال تلگرام اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

دکتر انگجی رمز توسعه هر موسسه و دانشگاهی تعامل  و همدلی است

تاریخ خبر: پنجشنبه 3 تیر 1395 - 09:12
تعداد بازدید: 192
دکتر سید جواد انگجی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت:رمز توسعه هر موسسه و دانشگاهی تعامل و همدلی با عوامل ومسئولین داخلی و خارجی آن مجموعه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، دکتر انگجی در جلسه هم اندیشی با نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان گفت: در مدت یکسال مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی استان ،همدلی، دوستی و تعامل پایدار با مسئولین استان  موجب امتنان وقدردانی است و باید از این پتانسیل و نعمت برای توسعه هرچه بیشتر وبهتر دانشگاه آزاد اسلامی استان بهره برد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افزود: نمایندگان استان در مجلس نیز با توجه به تعامل و امکاناتی که  در مجلس دارند می توانند در توسعه و پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی استان یاریگر و راه گشای مشکلات باشند.

انگجی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی دارای 35 واحد و مرکز است و 5هزار و575 هیأت علمی و نزدیک  به 90 هزار دانشجو در واحدهای این  استان مشغول تدریس و تحصیل می باشند.

وی با اشاره به طرح های شاخص واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان تصریح کرد: مولد مقیاس کوچک  CHP به قدرت 6 مگاوات ، ایجاد و توسعه پروژه گلخانه ای تولید گل و گیاه و توت فرنگی به روش هیدروپونیکی، طرح شفا ( شهرک فن آوری آزاد ) و اخذ مجوز کمیسیون معاملات مرکزی دانشگاه جهت عقد قرارداد با تأمین اجتماعی در رابطه با تجهیز بیمارستان امام سجاد(ع) برخی از طرح هایی است که در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در حال انجام و اتمام است.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی افزود:احداث و راه اندازی کلینیک و درمانگاه دامپزشکی ،آماده سازی و کاشت 2000 نهال میوه، اخذ سند مالکیت برای سه و نیم هکتار اراضی کشاورزی در 3 قطعه و نیز حدود سه ونیم هکتار زمین مصالحه شده ، تصویب مرکز رشد زیست فناور و نانوزیست فناور و  استقرار واحدهای فناور در ساختمان مرکز رشد و تاسیس مرکز نمایشگاه دائمی دستاوردهای پژوهش و فناوری وطرح احداث یادمان شهدای گمنام برخی از طرح های خاتمه یافته و در حال اجرای واحدهای شبستر،میانه، مراغه و اهر می باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه اخذ وپذیرش دانشجو در کشور صرفا از طریق سازمان سنجش صحیح نبوده و به نفع دانشگاه آزاد اسلامی نمی باشد ،خواستار پیگیری این مسئله توسط نمایندگان استان در مجلس شد.

در ادامه ضیاء الله اعزازی نماینده بناب،سلمان خداداد نماینده ملکان، زهرا ساعی، شهاب الدین بیمقدار و احمد علیرضا بیگی نمایندگان تبریز، آذرشهر و اسکو،قلی الله قلی زاده نماینده کلیبر،خدا آفرین و هوراند، یعقوب شیویاری نماینده میانه،رضاعلیزاده نماینده ورزقان و خاروانا،محمد وحدتی نماینده بستان آباد، سید حمزه امینی نماینده هشترود و چار اویماق و معصومه آقاپور نماینده شبستر حضور داشتند که به ایراد سخن و ارائه نظرات خود نیزپرداختند.

جلسه هم اندیشی با نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان به همت دبیرخانه هیأت امنای استان آذربایجان شرقی و اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز عصر روز دوم تیرماه در سالن شمس این دانشگاه برگزار شد.